بهترین روش آب بندی استخر و آب بندی مخازن آب

بهترین روش آب بندی استخر و آب بندی مخازن آب

آب بندی استخر و مخازن آب با استفاده از عایق رطوبتی MCI

آب بندی استخر و آب بندی مخازن آب

یکی از بهترین روش های آب بندی استخر و آب بندی مخازن آب استفاده از دستورالعمل زیر میباشد. در روش پیشنهادی ذیل جهت آب بندی استخر و آب بندی مخازن آب، استفاده از محصولات آب بندی نظیر ملات آب بندی RCM، چسب بتن آب بند MCP و عایق رطوبتی MCI توصیه شده است. یکی از مزیتهای این روش آب بندی استخر و مخازن آب، عملکرد بسیار خوب محصولات مذکور در آب بندی سازه هایی از این دست میباشد. در ضمن این که در ارائه این پیشنهاد فنی قیمت تمام شده روش آب بندی بسیار به صرفه تر از استفاده از محصولات مشابه خواهد بود. 

لازم به توضیح است تمامی محصولات آب بندی پیشنهادی در این روش آب بندی تولید داخلی بوده و کیفیت همگی آنها توسط شرکت دانش بنیان فرازپایه گارانتی میشود. 

اجرای ماهیچه سیمانی

اولین گام پیشنهادی در روش آب بندی استخر و آب بندی مخازن آب، اجرای یک ماهیچه سیمانی با استفاده از یک ملات آب بند است. چرا که به طور کلی در هنگام اجرای سازه ی استخر و یا مخزن آب، در محل اتصال دیواره ها به کف مخزن معمولا #ماهیچه_سیمانی اجرا نمیشود. لذا یکی از بهترین روش های آب بندی استخر و آب بندی مخازن آب اجرای یک ماهیچه سیمانی با استفاده از  یک ملات آب بند مانند #ملات_ترمیمی_الیافدار #RCM  و یا با استفاده از ملات و یا بتن آماده که با استفاده از یک افزودنی آب بند مانند چسب بتن آب بند MCP آماده شده باشد، به دو روش ذیل توصیه میشود.

البته بتن آب بند را میتوان با استفاده از افزودنی ژل میکروسیلیس نانوژل نیز تهیه نمود. 

روش اول: اجرای ماهیچه سیمانی با استفاده از #ملات_ترمیمی_الیافدار #RCM

در مرحله اول آب بندی استخر و آب بندی مخازن آب میبایست با استفاده از ملات آب بند RCM  نسبت به اجرای یک ماهیچه با ضخامت حدود 5 تا 7 سانتیمتر اقدام نمود. ملات آب بند  RCM یک پودر آماده پایه سیمانی شامل مواد پلیمری و فیلرهای معدنی مخصوص و الیاف pp (پلی پروپیلن) بوده که صرفا با  اختلاط آن با آب ملات آماده ای حاصل خواهد شد که علاوه بر داشتن مقاومتهای مکانیکی بالا چسبندگی فوق العاده ای به زیرکار سیمانی و بتنی خواهد داشت.

استفاده از #ملات_ترمیم_کننده #آب_بند #RCM کمک فراوانی به بهبود خواص آب بندی استخر نیز میکند. لذا استفاده از آن به ویژه در آب بندی استخرها و آب بندی مخازن کوچک هم برای ماهیچه کشی و هم به منظور اجرای عملیات نرمه کشی و زیرسازی بدنه مخزن توصیه میگردد.

همچنین  خاطر نشان میسازد به جهت جلوگیری از ترک خوردگی در ماهیچه مذکور و مسلح کردن ملات آب بند اجرا شده، توصیه میگردد درقبل از خشک شدن ملات اجرا شده در محل کنجها بر روی آن همانند تصویر ذیل از #نوار_فایبرگلاس #FARA_TAPE استفاده نمود.

همچنین میتوانید در هنگام خواباندن مش فایبرگلاس بر روی ماهیچه های سیمانی اجراشده برای چسبیدن بهتر مش بر روی ماهیچه مقداری از دو جزء پودر و مایع #عایق_رطوبتی_MCI  را با نسبت مشخص شده در بسته بندیهای محصول با هم مخلوط کرده و پس از قرار دادن مش فایبرگلاس بر روی ماهیچه سیمانی، نسبت به اجرای #عایق_رطوبتی مخلوط شده به وسیله یک قلموی رنگرزی اقدام نمایید.

روش دوم: اجرای ماهیچه سیمانی به روش سنتی با استفاده از ملات و یا بتن آماده

خاطرنشان میسازد در شرایطی که ابعاد مخزن بزرگ بوده و به واسطه مصرف بالای #ملات_ترمیمی_الیافدار #RCM هزینه آن مقرون به صرفه نباشد میتوانید از روش ذیل جهت ماهیچه کشی استفاده نمایید.

در صورت کوچک بودن ابعاد مخزن معمولا ملات آب بند ماهیچه کشی  و نرمه کشی را می توانید با ترکیبی از سیمان و پودرسنگ و در برخی موارد مقداری چسب بتن (در اینجا #چسب_بتن_ویژه  #super_MCP توصیه میشود)، آماده کنید. دستور مصرف تهیه ملات آب بند جهت نرمه کشی و ماهیچه کشی در مشخصات فنی موجود بر روی بسته بندی چسب بتن MCP  درج شده است. و در صورت بزرگ بودن ابعاد مخزن میتوان بتن آماده ای را با عیار 350 تا 400 تهیه نمود و با جایگزین نمودن 10 تا 20 درصد وزن آب داخل بتن با #چسب_بتن_ویژه  #Super_MCP نسبت به اجرای ماهیچه کشی اقدام کرد.

همان طور که در بالا ذکر شد، در این روش توصیه میگردد بلافاصله بعد از اجرای ماهیچه سیمانی و یا بتنی نسبت به پوشاندن سطح ماهیچه اجرا شده با استفاده از نوار فایبرگلاس #FARA_TAPE اقدام گردد و در همان زمان مقداری #عایق_رطوبتی_MCI  آماده شده (ترکیب جزءمایع و پودر عایق رطوبتی MCI) را بر روی آن اجرا نمایید.

پس از خشک شدن کامل ماهیچه های اجرا شده نسبت به اجرای مراحل بعدی آب بند استخر بر اساس روش ذیل اقدام گردد.

 • پرکردن سوراخهای میان بولت در دیواره ی بتنی مخازن

در صورتی که سوراخهای میان بولت با استفاده از #بولت_آب_بند پر نشده باشد. بهتر است برای پر نمودن جداره ی میانی دیوار از یک #فوم_پلی_یورتان استفاده شود و نهایتا قسمت انتهایی سوراخ میان بولت را به عمق 7 تا 10 سانتیمتر را با استفاده از ملات آب بند #RCM پر نمایید. همانطور که در بالا ذکر شد ملات آب بند #RCM  یک ملات ترمیمی آماده بوده که حاوی پلیمرهای چسباننده میباشد و اتصال ملات جدید را به دیواره ی بتنی قدیمی محکمتر میکند.

در صورت نیاز به کاهش هزینه های اجرایی میتوان جهت پرکردن سوراخهای میان بولت از ترکیب یک #گروت_سیمانی با #چسب_بتن (#چسب_بتن_ویژه_MCP) به جای ملات آب بند #RCM  استفاده نمود.

 • زیرسازی سطوح دیواره های استخر و مخازن با استفاده از ملات آب بند RCM

از آنجایی در برخی مواقع، سطح دیواره استخر و مخازن آب کاملا صیقلی نشده است و جهت اجرای عملیات آب بندی مخازن آب نیاز به پرداخت و لیسه ای کردن دارد و در برخی موارد سطوح بتنی شن نما شده و دارای درز و ترکهای حاصل از شرایط اجرایی هستند، میتوانید از ملات آب بند RCM جهت ترمیم و زیرسازی این سطوح استفاده نمایید. لازم به ذکر است ابزار مربوطه جهت صاف کردن و پرداخت سطح سیمانی اجرا شده  در پکیج ارسالی به صورت رایگان تقدیم میگردد.

 • پرکردن درزهای انبساط استخر و مخازن آب

در آب بندی استخر و مخازن آب باید به این نکته توجه داشته باشید در برخی موارد استخرها و مخازن آب با درزهای انبساطی طراحی و اجرا شده اند. در صورتی که در استخر و مخزن آب درزهای انبساط طراحی و اجرا شده باشد، میبایست به منظور #آب_بندی_درز_انبساط  از یک #درزبند_الاستیک با انعطاف پذیری مناسب استفاده کرد. معمولا استفاده از #ماستیک_پلی_یورتان  (#PU_Mastic) جهت آب بندیدرز انبساط مخازن به دلیل داشتن خاصیت الاستیسیته بالا بهترین گزینه است. در برخی موارد کارفرما مایل به  استفاده از #ماستیک_قیری_سرداجرا جهت پر نمودن این درزهای انبساط میباشد ولیکن با توجه به مقاومت چسبندگی  و شیمیایی پایین این ماستیکها استفاده از آن به ویژه در مخازن آب شرب توصیه نمیگردد.

  در مرحله نهایی عملیات آب بندی استخر و آب بندی مخازن آب پس از گذشت حداقل 48 ساعت از اجرای ماهیچه پایه سیمانی با استفاده از یک ملات آب بند در محل کنجها، نسبت به اجرای #عایق_رطوبتی #MCI  ویا #عایق_رطوبتی_الیافدار #RCI اقدام میگردد. #عایق_رطوبتی MCI# یک عایق رطوبتی دو جزیی بوده که شامل یک جزء پودری و یک جزء مایع میباشد. همانطور که در دستورالعمل موجود در کاتالوگ این ماده اشاره شده است میبایست نسبت به اختلاط دو جزء پودر و مایع اقدام نمود و پس از اختلاط کامل ماده حاصله به صورت رنگ با استفاده از قلم مو و یا غلطک رنگرزی قابل اعمال بر روی سطح میباشد.

در اجرای عایق رطوبتی MCI رعایت نکات اجرایی مندرج در بسته بندی محصول الزامی میابشد.

این عایق رطوبتی را در دودست به فاصله زمانی حدودا 2 الی 3 ساعت از اجرای دست اول اجرا نموده و پس از 72 ساعت از زمان اجرای لایه دوم نسبت به آبگیری استخر اقدام نمایید.

 • مقایسه نهایی استفاده از عایقهای رطوبتی موسوم به عایق نانو و عایق رطوبتی MCI جهت آب بندی استخر

عایق رطوبتی MCI یک عایق رطوبتی جدید میباشد که علاوه بر داشتن رزینهای آب بند در ساختار جزء مایع با حضور نانوذرات موجود در خود کمک فراوانی به آب بندی استخر  مینماید. از این رو عایق رطوبتی MCI علاوه بر این که یک عایق رطوبتی پلیمری و یا به قولی یک آب بند پلیمری است، میتوان به عنوان یک عایق نانو نیز از از آن یاد کرد. یکی از تفاوتهای بارزی که عایق های نانو موجود با عایق رطوبتی MCI دارند، بی رنگ بودن عایق های نانو موجود در بازار است.یعنی پس از اجرای این دست از عایق های رطوبتی شما رنگی روی سطح نمیبینید.

معمولا این عایق های رطوبتی یا بر پایه رزین بوده که یک لایه نازک بر روی سطح ایجاد میکنند که دوام زیادی در دراز مدت ندارد. و یا بر پایه مواد آبگریزی مانند سیلیکونها بوده که بیشتر به داخل سطوح سازه نفوذ نموده و سازه را آبگریز میکنند نه آب بند. در صورتی که عایق رطوبتی MCI علاوه بر داشتن نانوذرات آب بند با ایجاد یک پوشش محافظ با ضخامت 1/5 تا 2 میلی متر موجب آب بندی کامل سطوح دیواره استخر شده و آن را در برابر نفوذ آب کاملا آب بند میکند.

همچنین لازم به ذکر است عایق های رطوبتی موسوم به عایق نانو را معمولا به تنهایی نمیتوان جهت آب بندی سازه ای مانند استخر استفاده نمود. معمولا این عایق های نانو با ترکیب سیمان و پودر سنگ به عنوان یک ملات آب بند بر روی سطوح مختلف اجرا میشوند. در چنین صورتی ملات اجرا شده بر روی سطح بسیار صلب و شکننده بوده و با کوچکترین نشستی در سازه دچار ترک خوردگی میگردد. در صورتی که با  استفاده از عایق رطوبتی MCI به واسطه انعطاف پذیری بالای این محصول، در نشستهای جزیی به راحتی بر روی ترکهای با قطر 1/5 میلی متر پل زده و آب بندی سازه دچار مشکل نمیشود

به گفتگو بپیوندید 37 دیدگاه

 • کاظم گفت:

  باسلام می خواستم درباره همکاری با شرکت جهت اخذ نمایندگی در تهران وشهرستان ها اطلاعاتی داشته باشم ممنون می شوم اگه راهنمایی کنید
  کاظم ملایی

  • farazpaye گفت:

   درود بر شما
   همکاران ما در واحد بازرگانی با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم را در اختیارتان میگذارند. البته در صورت تمایل میتوانید با شماره تلفن 44383849 026 داخلی 104 و یا خط مستقیم 33352286 026 با واحد بازرگانی شرکت جهت اخذ نمایندگی تماس حاصل فرمایید.

 • ali گفت:

  سلام . میخواستم ببینم این عایق برای عایق بندی کف منبع فلزی هم مناسبه ؟؟؟ در حالی که منبع قدیمی است و کمی زنگ زدگی در فلز وجود دارد.

  • farazpaye گفت:

   سلام بر شما.
   از عایق رطوبتی پلیمری RCI جهت آب بندی کف منابع فلزی آب نیز استفاده شده است و به واسطه چسبندگی مناسب این عایق رطوبتی به سطوح فلزی، میتواندی از این عایق رطوبتی جهت آب بندی مخازن فلزی نیز استفاده نمایید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با هماکاران ما در واحد پشتیبانی فنی با شماره های ۰۹۳۹۳۲۶۱۳۰۰ و ۰۹۱۲۳۶۸۰۱۰۷ تماس حاصل فرمایید.

 • ایلیا گفت:

  عرض سلام.در رابطه با اخذ نمایندگی محصولاتتون،خواستم شرایط رو جویا بشم.

  • IT_Team گفت:

   با سلام از این که به دلیل به روزرسانی سایت پاسختان را دیر میدهم پوزش میطلبم. توصیه میکنم جهت اطلاع دقیق از شرایط اخذ نمایندگی محصولات شرکت فرازپایه به ویژه عایق رطوبتی پلیمری MCI با شماره دفتر بازرگانی شرکت 02644383849 داخلی 102 خانم مهندس موسوی تماس حاصل فرمایید.
   ارادتمند
   مدیرفنی سایت

 • مهدی فقیهی گفت:

  سلام دو باب استخر سیمانی کشاورزی واقع در استان اصفهان از اب بندی افتاده جهت مرمت وجلو گیری از هدر رفت اب چه پیشنهاد میدهید ودر اصفهان کار شناسی دارید

  • IT_Team گفت:

   سلام بر شما
   جهت آب بندی استخرهای مذکور میتوانید از روش پیشنهادی در همین مقاله با استفاده از عایق نانوپلیمری RCI اقدام نمایید. همچنین در صورت تمایل میتوانید جهت اطلاعات کاملتر با شماره 09393261300 (واحد پشتیبانی فنی دفتر مرکزی) و یا نمایندگی اصفهان آقای مهندس فرهادی به شماره 09138374401 تماس حاصل فرمایید.

 • مسلم گفت:

  سلام
  روز خوش
  یه استخر سیمانی درست کردم استان اصفهان شهرستان گلپایگان حدود۵*۵متر مکعب حجم
  ولی متاسفانه اب کم میکنه
  خواهشا اگه پیشنهادی دارید کمک کنید
  ضمنا کم کردن طی چند روز انجام میشه شجاعی

  • IT_Team گفت:

   درود بر شما
   بهترین روش آب بندی استخرهای سیمانی استفاده از عایق رطوبتی پلیمری RCI میباشد. عایق رطوبتی پلیمری RCI یک عایق رطوبتی نانوپلیمری دوجزیی است. که از ترکیب جزء پودر و مایع و اعمال آن با استفاده از قلمو بر روی سطوح سیمانی میتوانید نسبت به آب بندی استخر اقدام نمایید. لازم به ذکر است همکاران ما در واحد پشتیبانی جهت ارائه اطلاعات کاملتر با شما تماس خواهند گرفت.

 • علایی گفت:

  با سلام بنده یه استخر تازه احداث نمودم که لازم است از مشاوره شما بهرمند شوم

  • IT_Team گفت:

   سلام بر شما
   خواهشمند است برای مشاوره فنی در خصوص آب بندی استخر و راهنمایی به جهت استفاده از عایق رطوبتی مناسب با واحد پشتیبانی فنی شرکت با شماره ی 09393261300 تماس حاصل فرمایید.

 • علی اکبر تقوی ۰۹۱۵۳۱۰۵۳۷۳ گفت:

  با سلام وتشکر از شما

 • علی اکبر تقوی ۰۹۱۵۳۱۰۵۳۷۳ گفت:

  با سلام وتشکر از شمابسیار عالی بود

 • علی اکبر تقوی ۰۹۱۵۳۱۰۵۳۷۳ گفت:

  ممنون از راهنمایی های ارزشمندشما

 • علی اکبر تقوی ۰۹۱۵۳۱۰۵۳۷۳ گفت:

  ممنون از راهنمایی های ارزشمندشما

 • علی اکبر تقوی ۰۹۱۵۳۱۰۵۳۷۳ گفت:

  عالی بود

 • حمید گفت:

  میگون اول شمشک داخل سالن ۷۰ متری مخواهم دور تا دور سالن را جوب اب ویک ابنما بزنم متخصص کسی هست خبر بده سپاسگذارم حمید

 • رضا گفت:

  سلام
  خسته نباشید؛ ما یک استخر 13*23 متر با بوک احداث کردیم آب بندی با مواد ترمیم کننده بتن و ویژه و برخی مواد دیگر آب بندی بود که توسط قبلی که قبلا در تصفیه خانه اجرا کرده بود انجام شد ولی متاسفانه خیلی زود به مشکل کم کردن آب برخوردیم ادعای اجراکننده این بود که به احتمال قوی مواد تاریخ گذشته بوده است! به هر حال به خاطر خشکسالی شدید ما ناچارا تاکید می کنم ناچرا فقط برای کف از ایزوگام استفاده کردیم امسال اصلا نشتی آب نداشتیم ولی بر اساس شنیده هامون ایزوگام اصلا پوشش مطمئنی برای آب بندی نیست الان پیشنهاد استفاده از ورق ژئوممبران رو داریم این یعنی چند میلیون هزینه ایزوگام کلا بی ثمر بوده ولی یک پیشنهاد دیگه هم هست اونهم اینه که دیواره ها رو هم ایزوگام کنیم بعد دیواره ها رو از روی ایزوگام یک ردیف آجرچینی کنیم و بعد روی اون ملات بکشیم برای کف کمتر از 10 سانت بتن بریزیم. نظر شما چیه؟ آیا این کار منطقیه؟ یا بهتره از همون ورق ژئوممبران استفاده کنیم؟ ممنون.

  • farazpaye گفت:

   سلام بر شما
   معمولا سیستمهای پایه قیری نظیر ایزوگام و قیرگونی در سازه هایی نظیر استخر و مخازن آب که در مدت طولانی در تماس با آب هستند، توصیه نمیشود. یکی از مشکلات احتمالی استفاده از ایزوگام در یک سازه ی آبی احتمال طبله شدن ایزوگام در درازمدت میباشد. از طرفی بهترین روش آب بندی توصیه شده جهت آب بندی مخازن آب و آب بندی استخر استفاده از عایق رطوبتی پلیمری است که بعضی به آن آب بند پلیمری هم میگویند. آب بند پلیمری به دلیل چسبندگی بالا به زیرآیندهای سیمانی و بتنی و انعطافپذیری مناسب میتواند در درازمدت عملکرد آب بندی سازه ی آبی شما را گارانتی کند.
   به نظر میرسد شما در ابتدای کار به جای استفاده از یک عایق رطوبتی پلیمری دوجزیی انعطاف پذیر از یک سیستم ترمیم کننده پایه سیمانی تک جزیی استفاده نموده اید. در واقع مواد ترمیم کننده پایه سیمانی دارای درصدی مواد پلیمری هستند ولی مقدار آن به اندازه ای نیست که بتوان به عنوان یک لایه ی آب بند از آن استفاده نمود. لذا همانطور که در بالا اشاره شد، استفاده از یک عایق رطوبتی پلیمری دو جزیی به عنوان مثال عایق RCI میتواند گزینه ی مناسبی جهت آب بندی استخر شما باشد.
   حالا در مورد کاری که انجام گرفته بنده پیشنهاد میکنم با توجه به اجرای ایزوگام در کف، یک بتن با ضخامت 10 تا 20 سانتی متر بر روی کف اجرا نمایید(حتی الامکان بتن مسلح اجرا گردد) و سپس کل دیواره و کف را با استفاده از عایق رطوبتی RCI با توجه به دستورالعمل موجود در همین مقاله آب بندی نمایید.
   باز هم در صورت داشتن هر گونه سوال خوشحال خواهیم شد با شماره تلفن 09393261300 واحد پشتیبانی فنی شرکت تماس حاصل فرمایید.

 • فرزاد گفت:

  سلام و خسته نباشید.برای ساخت استخر بتن ارمه کف و دیواره ها بتن مسلح از چه موادی برای اب بندی استفاده شود؟منطقه ما سردسیر و یخزدگی صورت میگیرد.ضخامت بتن چقدر باشد؟البته استخر داخل زمین کنده شده و زمین با پیکور بیل زنجیری کنده کاری شده.ابعاد استخر تقریبا از بالا استخر 12*8 عمق هم تقریبا چهار پنج متر هست.کف استخر بتن چهارصد میریزیم و ایا با مواد پلیمری میشه روی بتن مواد اببندی را ریخت یا باید بصورت جداگانه بعد از بتن کاری مواد اب بندی را اجرا کرد؟چه روشی را توصیه میکنید.باتشکر از شما و همکاران عزیزتان.ممنون

  • IT_Team گفت:

   سلام بر شما
   معمولا دو روش آب بندی برای آب بندی استحر و مخازن آب وجود دارد.
   1- آب بندی اولیه: در روش آب بندی اولیه با استفاده از افزودنی های مناسب از جمله ژل میکروسیلیس نسبت به آب بندی بتن استخر اقدام میگردد. ولیکن استفاده از افزودنینمیتواند به عنوان یک روش قطعی جهت آب بندی بتن توصیه گردد. چرا که شرایط اجرایی در اجرای بتن آب بند بسیار موثر است و استفاده از افزودنی جهت آب بندی بتن صرفا به بهبود وضعیت آب بندی بتن کمک کرده و ممکن است آب بندی 100% صورت نگیرد.
   2- آب بندی ثانویه: معمولا استفاده از عایق نانوپلیمری RCI روش تکمیلی و نهایی جهت آب بندی استخر و مخازن آب میباشد. لذا با توجه به مقاومت دمایی عایق پلیمری RCI در شرایط سردسیر استفاده از این عایق جهت آب بندی نهایی سطح بتن استخرتان توصیه میگردد.
   با احترام
   تیم پشتیبانی فنی و مهندسی
   09393261300

 • م.بیگلری گفت:

  سلام ما یک شرکت مهندسی هستیم برای استخر آب سرد (از منفی ۵ درجه سانتیگراد تا ۸ درجه ) نیازمند عایق رطوبتی مطمئن هستیم
  ابعاد ها با ارتفاع۳ متر و عرض ۲.۱ در تمآم موارد و طول های ۵ متر شروع و تا ۱۲ متر در موارد مختلف می باشد

  مخازن دارای یک خروجی لوله ۴ اینچ متصل به یل صفحه در دیواره می باشند که در دیواره کار شده

  سازه ها اجری با ضخامت ۶۰ سانتیمتر بوده و کف بتن مسلح با ضخامت ۲۰ سانتیمتر می باشد
  زیر مخزن و دیواره ها در فضای بین کف و زمین و دیواره ها و زمین شفته اهک ۳۰ سانت انجام شده یا قلوه سنگ بتون

  تمام زوایا در دیواره ها و کف ها ماهیچه داشته یا کونیک می باشد

  لطفا جهت استعلام قیمت و موارد فنی تماس بگیرید

  با تشکر
  بیگلری
  ۰۹۳۸۴۹۰۰۸۷۰
  ۰۹۱۲۲۳۸۶۷۸۳
  mb_eggmarket@yahoo.com

  • IT_Team گفت:

   با سلام
   همکاران ما در واحد پشتیبانی فنی و مهندسی جهت مشاوره در زمینه آببندی استخر در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت. همچنین میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل با ما در تماس باشید.
   026443383849 داخلی 101 واحد پشتیبانی
   خط مستقیم 09393261300
   روزتان خوش و روزگارتان خرم.

 • طوسي گفت:

  سلام
  نمايندگي درخراسان شمالي وياخراسان رضوي هم داريد ؟

  • farazpaye گفت:

   سلام بر شما
   جناب طوسی در صورت درخواست هر کدام از محصولات آب بندی، میتوانید مستقیما از طریق دفتر فروش مرکزی شرکت سفارش خود را ثبت فرمایید.

 • عبدالعلی محمدی گفت:

  سلام من یک استخر بزرگ با ظرفیت آب100متر مکعب ساختم
  برای عایق بندی راهنمایی بفرمایید

 • علی گفت:

  سلام.برای آببندی چاله آسانسور که دارای فشار منفی هست چه پیشنهادی دارید.

 • مهدی گفت:

  سلام. من می خواهم استخر با دیوار بلوکی و کف بتنی اجرا کنم. بعد دیوار را پلاستر سیمان کنم. آیا محصولی برای آب بندی هست که داخل پلاستر بریزم؟ یا بهتر از بعداً بر روی پلاستر عایق رطوبتی نانوپلیمری دوجزیی بزنم؟

 • کیارش گفت:

  سلام و درود،
  آیا راهکاری برای رفع نشتی مختصر استخر پر آب (بدون نیاز به تخلیه آب) پیشنهاد میکنید؟ محل نشتی آب از کنار درز یکی از خروجیهای کف استخر میباشد.

  • farazpaye گفت:

   سلام اگر از بیرون به محل نشتی دسترسی داشته باشیم و نشتی آب مختصر باشد می توان با استفاده از محصول آنی گیر FARA Plug نسبت به رفع نشتی اقدام نمود.
   برای اطلاعات بیشتر میتوانید با بخش پشتیبانی فنی به شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
   ۰۲۶۳۳۳۵۲۵۵۳ داخلی ۱۰۲

 • محمد شانه ساز گفت:

  سلام من یک استخر بتنی دایره ای شکل با قطر ۵٢ متر و ارتفاع ٢.٢ دارم ٣ سال بود که از آن استفاده نکرده بودم امسال که داخل آن آب انداختم خیلی زود آب آن هدر رفت میخواستم با توجه به حجم زیاد هدر رفت آب برای آببندی استخر راهنماییم کنید شانه ساز

  • farazpaye گفت:

   جناب آقای شانه ساز سلام
   اطلاعات تماس شما به واحد پشتیبانی فنی ارجاع شده است. همکاران ما به منظور راهنمایی و ارائه مشاوره به جنابعالی در زمینه آب بندی و عایقکاری استخر مورد اشاره با شما تماس خواهند گرفت. همچنین میتوانید در صورت داشتن هرگونه سوال دیگر جهت ارتباط مستقیم با مدیریت واحد پشتیبانی فنی شرکت با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.
   ۰۲۶۳۳۳۵۲۴۲۳ داخلی ۱۰۲

نظر بدهید