به درستی محصول به سبد شما اضافه گریده است
بسته بندی عایق رطوبتی الیافدار RCI

محصولات آب بندی جایگزین ایزوگام و قیرگونی

محصولات آب بندی  #جایگزین_ایزوگام_و_قیرگونی جهت #آب_بندی_سرویس_بهداشتی ، #آب_بندی_بام  و کف تراس ودیوارهای بیرونی ساختمان به شرح ذیل است:

بسته بندی عایق رطوبتی الیافدار RCI

بسته بندی عایق رطوبتی الیافدار RCI

#عایق_رطوبتی_MCI  یکی از محصولات آب بندی پر کاربرد در صنعت ساختمان می باشد. این عایق رطوبتی یک ماده آب بند دو جزیی پلیمری بوده که بر پایه رزینهای پلیمری تولید شده و حاوی نانوذرات آب بند هم می باشد. این محصول که یک عایق رطوبتی نانو نیز محسوب می شود، که قابلیت اجرا بر روی انواع سطوح سیمانی، بتنی، گچی و آجری را دارد. از آنجایی که برای نصب و اجرای این عایق رطوبتی بر خلاف سیستم­هایی نظیر ایزوگام و قیرگونی نیازی به مشعل و گرم نمودن وجود ندارد، از این عایق رطوبتی میتوانید به آسانی در عملیات بازسازی ساختمان استفاده نمایید. اجرای این عایق رطوبتی بسیار ساده بوده و پس از اختلاط دو جزء پودری و مایع، میتوانید آن را با یک قلمو و یا غلطک رنگرزی بر روی سطوح مورد نظر اجرا نمایید. جهت اطلاع از دستور مصرف دقیق محصول به کاتالوگ محصول مراجعه نمایید.

کاربردها: (آب­بندی تمام فضای تر ساختمان به جای استفاده از ایزوگام و قیرگونی)

#قیمت_عایق_رطوبتی_MCI در حدود کیلویی 88/500 ریال میباشد. و قیمت عایق رطوبتی الیافدار RCI در حدود کیلویی 89٫۵۰۰ ریال می­باشد. قیمت­های ارائه شده مربوط به خردادماه 1397 است، لذا برای اطلاع دقیق از قیمت به روز این محصول با شماره تلفن ۰۲۶۴۴۳۸۳۶۴۲ واحد بازرگانی و فروش شرکت فرازپایه تماس حاصل فرمایید.

#بسته_­بندی_عایق_رطوبتی: بسته یندی های معمول عایق رطوبتی MCI ، بسته بندی ۱۲ کیلویی میباشد.

#میزان مصرف_ عایق_رطوبتی: برای اجرای دو دست از این عایق رطوبتی با ضخامت در حدود ۲ میلی متر تقریبا 1/5 کیلوگرم در هر مترمربع عایق رطوبتی مصرف می­شود.

نوع الیافدار این عایق رطوبتی با کد تجاری RCI می­باشد که با داشتن الیاف پلی پروپیلن دارای مقاومت کششی بیشتری نسبت به عایق رطوبتی MCI میباشد. معمولا عایق رطوبتی الیافدار RCI را جهت آب بندی پشت بام، آب بندی روف گاردن، آب بندی فلاورباکس ها و آب بندی مخازن آب و استخرها پیشنهاد میدهند.

پودر بندکشی آب بندی MCM

پودر بندکشی آب بندی MCM

#پودر_بندکشی_آب_بند MCM تک جزیی پایه پودری میباشد. این محصول علاوه بر داشتن مواد پایه سیمانی حاوی نانوذرات آب­بند، پلیمرهای چسباننده و فیلرهای معدنی میباشد. در مواردی که کف سرویس بهداشتی به دلیل اشکال در بند بین کاشیها دچار نشتی باشد، میتوانید جهت ترمیم و تصحیح بندکشی ها از این محصول استفاده نمایید. همچنین جهت بندکشی بند کاشیهای استخرها نیز استفاده از پودر بندکشی آب بند توصیه میشود.

کاربرد پودر بندکشی آب­بند MCM

 • آب­بندی سرویس­های بهداشتی بدون تخریب

روش استفاده: پودر بندکشی آب بند را کافیست با آب مخلوط نموده و خمیر حاصل شده را جهت بندکشی کاشیها و ماهیچه کشی کنجها بر اساس دستور مصرف مندرج در کاتالوگ محصول اجرا نمایید.

بسته بندی پودر بندکشی: پودر بندکشی آب بند MCM در بسته بندی ۱، ۳٫۵ و ۱۰ کیلویی قابل ارائه میباشد.

قیمت پودر بندکشی آب بند MCM: بسته بندی ۱ کیلویی: ۴۵٫۰۰۰ ریال، بسته بندی ۳٫۵ کیلویی: ۱۳۰٫۰۰۰ ریال، بسته بندی ۱۰ کیلویی: ۲۵۰٫۰۰۰ ریال

قیمتهای ارائه شده مربوط به دی ماه ۱۳۹۶ میباشدلذا برای اطلاع دقیق از قیمت به روز این محصول با شماره تلفن ۰۲۶۴۴۳۸۳۶۴۲ واحد بازرگانی و فروش شرکت فرازپایه تماس حاصل فرمایید.

#عایق_رطوبتی_بی_رنگ یکی دیگر از محصولات آب بندی بوده که بر پایه رزین های اپوکسی تولید شده است. این عایق رطوبتی دو  جزیی، مایع و بی رنگ میباشد . از این عایق رطوبتی میتوانید جهت آب بندی کف سرویسهای بهداشتی بدون نیاز به تخریب استفاده نمایید. دستور مصرف این ماده را در کاتالوگ این محصول ملاحظه نمایید.

کاربرد عایق بی­نگ X-Proof

 • آب­بندی سرویس­های بهداشتی بدون تخریب

میزان مصرف: هر یک کیلوگرم از این عایق رطوبتی جهت آب بندی ۸ تا ۱۰ مترمربع کافی میباشد.

بسته بندی: این عایق رطوبتی در بسته بندی ۱ کیلویی شامل دو جزء A و B قابل ارائه می باشد.

قیمت عایق رطوبتی بی رنگ Xproof: قیمت این عایق رطوبتی هر کیلو ۳۹۰٫۰۰۰ ریال میباشد.

قیمتهای ارائه شده مربوط به دی ماه ۱۳۹۶ میباشدلذا برای اطلاع دقیق از قیمت به روز این محصول با شماره تلفن ۰۲۶۴۴۳۸۳۶۴۲ واحد بازرگانی و فروش شرکت فرازپایه تماس حاصل فرمایید.

#ملات_آب_بند_الیافدار با کد تجاری RCM یک ملات آماده پایه سیمانی است که میتوانید جهت نرمه کشی سطوح سیمانی و بتنی و ترمیم و پر نمودن ترکها و همچنین ماهیچه کشی کنجهای مخازن آب و استخرها استفاده نمایید.

کاربرد ملات آب­بند الیافدار RCM:

 • نرمه­ کشی دیوارهای سیمانکاری شده
 • ماهیچه­ کشی کنجهای مخازن آب و استخرها
 • ترمیم و پرنمودن ترک­های بتن

دستور مصرف ملات آب بند الیافدار را در کاتالوگ ملاحظه نمایید.

بسته بندی: ملات آب بند الیافدار RCM در بسته بندی ۱۰ و  ۱۵ کیلوگرمی قایل ارائه میباشد.

قیمت ملات آب بند الیافدار: قیمت هر کیلوگرم این ملات آب بند ۲۶٫۵۰۰ ریال میباشد.

قیمتهای ارائه شده مربوط به دی ماه ۱۳۹۶ میباشدلذا برای اطلاع دقیق از قیمت به روز این محصول با شماره تلفن ۰۲۶۴۴۳۸۳۶۴۲ واحد بازرگانی و فروش شرکت فرازپایه تماس حاصل فرمایید.

یکی دیگر از محصولات آب بندی  چسب بتن آب بند است. #چسب_بتن_آب_بند MCP بر پایه رزینهای استایرن اکریلیک تولید شده است. در تولید این چسب بتن آب بند علاوه بر رزینهای ذکر شده از نانوذرات آب­بند نیز استفاده شده است. لذا استفاده از این چسب آب بند نانو میتواند به بهبود خواص آب بندی ملاتهای پایه سیمانی و بتن کمک نماید. ساختار این چسب مشابه چسبهای آب بندی موجود در بازار ساختمان میباشد. در برخی موارد استفاده از این چسبهای آب بندی در ملاتهای سیمانی جهت نصب کاشی و سرامیک کاربرد دارد.

موارد کاربرد چسب بتن آب­بند Super MCP:

 • اتصال بتن قدیم به بتن جدید
 • تهیه ملات‌های آب‌بند جهت سیمانکاری دیواره استخر و دیوارهای بارانگیر
 • تقویت چسبندگی انواع ملات برای نصب سنگ، کاشی و سرامیک
 • ساخت ملات‌های ترمیمی و آب‌بند

بسته بندی چسب بتن آب بند: چسب بتن آب بند در بسته بندی ۵ و ۱۰ کیلویی قابل ارائه میباشد.

قیمت چسب بتن آب بند:  قیمت گالن ۵ کیلویی: ۴۷۷٫۵۰۰ ریال و قیمت گالن ۱۰ کیلویی: ۸۷۵٫۰۰۰ ریال

قیمتهای ارائه شده مربوط به دی ماه ۱۳۹۶ میباشد. لذا برای اطلاع دقیق از قیمت به روز این محصول با شماره تلفن ۰۲۶۴۴۳۸۳۶۴۲ واحد بازرگانی و فروش شرکت فرازپایه تماس حاصل فرمایید.

به گفتگو بپیوندید 37 دیدگاه

 • خسته نباشید مرسی به خاطر این مطلب مفید

  • IT_Team گفت:

   خوشحال خواهیم شد در صورت داشتن هرگونه سوالی در خصوص آب بندی ساختمان با واحد پشتیبانی فنی شرکت به شماره ی 09393261300 تماس حاصل فرمایید.

   • بدرى پور گفت:

    باسلام ودرودبرشما :
    من مى خواهم دیوار باغچه اى درحیاط را که
    فعلا به عمق ١/۵مترخاکبردارى شده را
    کاملاًعایقکارى کنم
    (یکطرف باغچه مشرف به پى ودیوار ساختمان
    ویکطرف دیگه مشرف به ی دیوار نماکارى شده
    درعمق باغچه میباشد)
    لطفاً راهنمایی بفرمائید
    نوع عایق قیمت وهمچنین ازکجا دراصفهان باید
    تهیه کنم . سپاسگزارم

    • farazpaye گفت:

     سلام جناب بدری پور
     عایق نانوپلیمری RCI جهت پوشش این دیوار مناسب است. برای سفارش خرید عایق رطوبتی و اطلاعات تکمیلی در خصوص قیمت عایق رطوبتی و مشخصات فنی و نحوه ی اجرای عایق رطوبتی میتوانید با همکاران ما در دفتر فروش کرج تماس حاصل فرمایید.
     ۰۲۶۳۳۳۵۲۴۲۳ داخلی ۲

 • seoarzan گفت:

  تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو
  بهترین سایت ها هستید.

  • IT_Team گفت:

   سلام بر شما
   از حسن نظر شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن توصیه هایی در زمینه بهبود سایت با همکارانمان در واحد IT با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
   09123680107
   با احترام

 • شایان گفت:

  سلام ، من میخوام دیوار نمای ساختمانم واقع در شمال که در معرض باران است رو رنگ ضد آب بزنم ، نمای سیمان سفید است که حدود ۱۲ سال قبل رنگ ضد آب زده بودم و حالا نیاز تجدید و ترمیم دارد، که در سایتها به دنبال تولید کننده ایرانی میگشتم و با شما آشنا شدم لطفا راهنمایی و قیمت را اعلام بفرمایید،سپاس

  • farazpaye گفت:

   سلام بر شما استفاده از محصول نانوپروف 328 را به شما توصیه میکنم. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس بگیرید.
   02633352423

 • شیما سلیمانی گفت:

  بسیار عالی

 • محسن شبانی گفت:

  با سلام و عرض ادب
  خسته نباشید
  لطفا جهت جلوگیری از ورود آب باران ار نمای ساختمان (سنگ تراورتن) به داخل راهنمایی و پیشنهاد لازم معمول فرمایید . ممنونم

  • farazpaye گفت:

   جناب شبانی عزیز سلام
   برای جلوگیری از ورود باران ار نمای ساختمان میتوانید از دو محصول زیر برای نما استفاده نمایید:
   – محافظ نمای نانوپروف Nanoproof 328 یک محصول بی رنگ بر پایه نانوذرات سیلیکونی میباشد که میتوانید مشخصات فنی آن در اینجا ملاحظه فرمایید.
   – همچنین پرایمر آببندی Faraflex که یک محصول بر پایه رزینهای اکریلیک میباشد و با ایجاد یک غشای شفاف ۲۰ تا ۳۰۰ میکرونی آب بند موجب جلوگیری از ورود نم و رطوبت به داخل نمای ساختمان خواهد شد. مشخصات فنی این محصول را هم میتوانید در اینجا ملاحظه فرمایید.
   در ضمن بسیار خوشحال خواهیم شد در صورت داشتن هرگونه سوالی با ما تماس بگیرین.

 • علی رزمی گفت:

  سقف خونه ما از چند جا نم زده ازون جاییکه پشت بوم خونه ما موزاییک هست یک نفر گفت بندکشی کنید و بقیه گفتند باید موزاییک اون قسمت های نم زده در بیارید بعد ایزوگام کنید که هزینه بسیار زیادی داره به نظر شما این محصول میتونه مشکل نم رو حل کنه و روی موزاییک ها رو پوشش بده جهت جلوگیری از نم ؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید

  • farazpaye گفت:

   جناب رزمی سلام
   برای آببندی بر روی موزاییک بهترین گزینه استفاده از پرایمر آببندی فارافلکس FARA FLEX به همراه پوشش نانو NANO FLEX میباشد. برای ثبت سفارش و راهنمایی بیشتر با شماره ی دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید.
   ارادتمند
   ۰۲۶۳۳۳۵۲۴۲۳ داخلی ۲ (پشتیبانی فنی و فروش)

 • ابراهیم گفت:

  سلام پشت بام منزل ماایزوگام بوده که به دلیل فرسوده شدن ایزوگام جدیدا رطوبت وارد ساختمان می شود شما محصولی دراید که برروی ایزوگام بدون تغییر وضع موجود انجام بشه وقیمت دو هم اعلام کنید ونمایندگی در تهران رو درضمن دوام آن را نیز توضیح دهید

  • farazpaye گفت:

   سلام
   عایق پلیمری MCI با استفاده از تیشوی فایبرگلاس FARA TAPE قابل استفاده بر روی ایزوگام میباشد. عایق پلیمری MCI تقریبا برای هر مترمربع ۱٫۵ کیلوگرم مصرف میشود. قیمت این عایق رطوبتی در حال حاضر در حدود کیلویی ۱۷۰۰۰ تومان میباشد. البته بهتر است برای اطلاعات دقیقتر از نحوه ی اجرای عایق پلیمری MCI و قیمت این عایق رطوبتی با شماره های دفتر مرکزی تماس بگیرید.
   شماره های دفتر
   ۰۲۶۳۳۳۵۲۴۲۳ داخلی ۲ واحد پشتیبانی فنی و فروش

 • حسین خانی گفت:

  سلام درود برشما
  لوله فاضلاب منزل ما نشتی دارد وبه سقف همسایه نم داده است ممکنه یه چیزی برای آب بندی لوله های فاضلاب معرفی کنید. سپاسگزارم

  • farazpaye گفت:

   جناب حسین خانی عزیز سلام
   برای آببندی لوله های فاضلاب محصول مطمئنی پیشنهاد نمیدم چرا که جنس لوله های فاضلاب معمولا پلی اتیلن میباشد و مواد آببندی موجود به پلی اتیلن چسبندی بالایی ندارند. لذا بهترین گزینه تعویض لوله فاضلاب میباشد.
   ارادتمند

 • farzane گفت:

  سلام
  یکی از عوامل مهمی که باعث میشه مطالب سایتتون زیاد بازدید بشه <> مطالب سایتتونه،
  اگه <> مطالبتون خوب و جذاب باشه قطعا روی لینک سایتتون بیشتر کلیک میکنن و درنتیجه اعتبار بیشتری پیش گوگل پیدا می کنین و طبعا گوگل هم شما رو به خیلیای دیگه معرفی میکنه
  ولی فکر کردن در مورد ساختن یه عنوان خوب و موثر وقت زیادی رو از آدم میگیره و کار خیلی ساده ای نیست ،

  • farazpaye گفت:

   با سپاس فراوان از راهنمایی شما
   خیلی خوشحال خواهیم شد اطلاعات کاملتری از شما در خصوص تبلیغات موثرتر در خصوص محصولات نوین آببندی و عایقهای رطوبتی نسل چدید مورد استفاده در عایقکاری و آببندی استخر، مخازن آب و زمینه هایی از این دست، دریافت کنیم. اگر در خصوص معرفی این گروه از محصولات ساختمانی در سایتهای معتبر تجربه و یا ایده ای داشته باشید، مشتاق هستیم تجربه ی مشترکی را با شما رقم بزنیم.
   ارادتمند
   واحد IT شرکت فرازپایه البرز
   تولید کننده نسل نوین عایقهای رطوبتی جایگزین ایزوگام و قیرگونی

 • محمد گفت:

  باعرض سلام وخسته نباشیدمن یک استخربابلوک سیمانی به ابعاد۷متردر۱۰متروارتفاع ۱/۴۰ساختم نیازبه راهنمایی دارم که روی بلوک برای عایقکاری چی استفاده کنم ؟وکلابرای عایق کاری صددرصدچه چیزایی وبه چه میزان نیازدارم که بخوام بخرم هزینه ش چقدرمیشه؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • farazpaye گفت:

   سلام بر شما
   معمولا بهترین گزینه جهت آببندی استخر استفاده از پوشش عایق پلیمری MCI هست. برای متراژی که اشاره نمودید در حدود ۲۱۰ کیلوگرم عایق پلیمری MCI نیاز دارید. در حال حاضر عایق MCI در حدود هر کیلوگرم ۱۷٫۰۰۰ تومان است. ولیکن در صورت نیاز به اطلاعات کاملتر توصیه میکنم با شماره های دفتر فروش شرکت به شرح ذیل تماس بگیرید.
   ۳۳۳۵۲۴۲۳ ۰۲۶ داخلی ۲ واحد فروش شرکت فرازپایه

 • محمد محمدی گفت:

  سلام من یک استخر ۱۰*۷دارم ۱۵سال ازش استفاده کردم ولی الان آب کم می کنه و در چند نقطه از کف استخر ترک داره آیا لازم هست کل کف را بردارم

  • farazpaye گفت:

   سلام بر شما جناب محمدی
   بهتر هست چندتا عکس از کف استخرتان که دچار ترک خوردگی شده برای ما به شماره های زیر از طریق واتس آپ ارسال کنید تا بتونیم بهتر راهنماییتان کنیم
   ۰۹۱۲۳۶۸۰۱۰۷
   ۰۹۹۰۲۵۰۱۱۵۹
   ارادتمند
   موسوی

 • محمدخالقی گفت:

  با سلام وخسته نباشین میخواستم بپرسم که برای اببندی دیوار ساختمان از اب باران از چی میتونم استفاده کنم البته دیوار را میخوام سیمانکاری کنم چیزی هست که به ملات سیمانکاری برا اببندی استفاده کنم یا اینکه بعد سیمانکاری باید اببندی کنم لطفا راهنمایی کنین ممنون

  • farazpaye گفت:

   سلام
   معمولا اجرای ملات آببندی به صورتی که با ترکیب سیمان و پودر سنگ و یک چسب بتن آببند نظیر چسب MCP بر روی دیواره های بارانگیر نتیجه ی قطعی نمی دهد هرچند با این روش تا اندازه ی زیادی از ورود رطوبت به ساختمان جلوگیری میشود و در صورتی که در منطقه ای باشید که باران های شدید در آن زیاد نیست ممکن هست همین روش جوابگو باشد. ولیکن بهترین روش استفاده از یکی از محصولات زیر است
   Nanoproof
   Faraflex
   MCI
   برای اطلاع از روش استغاده و میزان مصرف میتوانید به کاتالوگ محصولات مذکور مراجعه نمایید یا با ما تماس بگیرید. ۰۲۶۳۳۳۵۲۴۲۳

 • شهباز گفت:

  باراهنمایی یکی از دوستان فضای استخر رو ایزوگام های طرح دار رنگی چسباندم اما علاوه بر آسیب پذیر بودن روی ایزوگام آب هم کم میکنه پیشنهاد شما برای عایق کاری روی ایزوگام که کاملا سطحش صیقلی است چیه؟ ومیزان محصل مورد استفاده رو بفرمایید؟ اندازه استخر ۵ در ۳٫۵ به ارتفاع ۱٫۴۰٫٫سپاس

  • farazpaye گفت:

   سلام بر شما
   هرچند عایقهای رطوبتی پیش ساخته نظیر ایزوگام (البته با توجه به اینکه استاندارهای تولید در آنها رعایت شده باشد) عملکردهای خوبی در آببندی در قسمتهای مختلف ساختمان دارند، ولیکن معمولا در شرایط غرقابی و در استخر و مخازن آب اولین گزینه برای آببندی نیستند چرا که در مقایسه با ایزوگام و به طور کلی عایقهای رطوبتی قیری، عایقهای پلیمری یا به قولی آببند پلیمری در مجوع عملکرد بهتری در چنین شرایطی دارد. لذا استفاده از ایزوگام در ابتدای کار پیشنهاد مناسبی نبوده است. علی رغم هزینه هایی که متمحل میشوید در صورتی که به دنبال انجام یک کار اساسی هستید و نمیخواهید هر سال درگیر آببندی استخرتان باشید، پیشنهاد ما برداشتن ایزوگام موجود، زیرسازی مجدد و اجرای عایق پلیمری MCI هست. برای اطلاعات بیشتر خوشحال خواهیم شد بیشتر شما را رهنمایی نماییم. شماره های ما ۰۲۶۳۳۳۵۲۴۲۳ و ۰۲۶۳۳۳۵۲۲۸۶

 • کاظم گفت:

  باسلام وعرض خسته نباشید.از مطالب گذاشته شده در سایتتون استفاده کردم ویک سوال از شما عزیزان داشتم .برای روی سرامیک کف حمام آپارتمان که دچارنشتی باشد چه عایقی راجهت آببندی پیشنهاد میکنید.ممنون میشم اگه کمکم کنید.

  • farazpaye گفت:

   سلام و وقت شما به خیر
   شما میتوانید از پکیج آببندی کف سرویس بهداشتی تولید شرکت فرازپایه استفاده فرمایید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید
   ۳۳۳۵۲۵۵۳ ۰۲۶ داخلی ۲

 • علیرضا گفت:

  سلام وقت بخیر
  بنده نمای ساختمان سنگ می باشد و رو به دمه است و تمام طلبقات دارای رطوبت از داخل شده اند
  شما چه موادی را پیشنهاد میکنید

 • فتحی گفت:

  با عرض سلام و احترام
  برای آب بندی دیوارهای زیرزمین که جلو نفوذ رطوبت از ملک مجاور را بگیرد چه نوع ماده آب بندی را توصیه می کنید

  • farazpaye گفت:

   درود بر شما
   عایق پلیمری MCI جهت آببندی دیوار زیرزمین نیز قابل استفاده است.

 • مهندس وحید مهری گفت:

  سلام میشه یه نمایندگی از عرضه محصولاتتون رو در شهرستان اخذ کنم؟البته نیاز به آموزش نحوه اجرا محصولاتتون هم دارم.
  ممنون

  • farazpaye گفت:

   درود بر شما
   در صورت نیاز به اخذ نمایندگی عایقهای رطوبتی میتوانید با شماره ذیل با ما در تماس باشید
   ۰۹۳۹۳۲۶۱۳۰۰

 • hosseini گفت:

  با سلام وقت بخیر
  من این مواد را برای سقف آب بندی سقف حیاط خلوت می خواستم استفاده کنم فقط سقف از ایرانیت هست این مواد جواب می دهد؟

  • farazpaye گفت:

   سلام بر شما
   برای آببندی سقف با جنس ایرانیت، با توجه به اینکه پنلهای ایرانیت خودشان آببند هستند لازم نیست روی آنها را با استفاده از آببند پلیمری MCI پوشش بدهید فقط توصیه میشود برای آببندی درز بین صفحان ایرانیت با استفاده از ماستیک پلی یورتان اقدام‌ نمایید. البته اگر صفحات ایرانیت آببند نباشد میتوانید برای پوشش کل صغحات با استفاده از آببند پلیمری MCI اقدام نمایید.

نظر بدهید