به درستی محصول به سبد شما اضافه گریده است

سبد خرید

بسته بندی عایق رطوبتی الیافدار RCI

محصولات آب بندی جایگزین ایزوگام و قیرگونی

محصولات آب بندی  #جایگزین_ایزوگام_و_قیرگونی جهت #آب_بندی_سرویس_بهداشتی ، #آب_بندی_بام  و کف تراس ودیوارهای بیرونی ساختمان به شرح ذیل است:

بسته بندی عایق رطوبتی الیافدار RCI

بسته بندی عایق رطوبتی الیافدار RCI

#عایق_رطوبتی_MCI  یکی از محصولات آب بندی پر کاربرد در صنعت ساختمان می باشد. این عایق رطوبتی یک ماده آب بند دو جزیی پلیمری بوده که بر پایه رزینهای پلیمری تولید شده و حاوی نانوذرات آب بند هم می باشد. این محصول که یک عایق رطوبتی نانو نیز محسوب می شود، که قابلیت اجرا بر روی انواع سطوح سیمانی، بتنی، گچی و آجری را دارد. از آنجایی که برای نصب و اجرای این عایق رطوبتی بر خلاف سیستم­هایی نظیر ایزوگام و قیرگونی نیازی به مشعل و گرم نمودن وجود ندارد، از این عایق رطوبتی میتوانید به آسانی در عملیات بازسازی ساختمان استفاده نمایید. اجرای این عایق رطوبتی بسیار ساده بوده و پس از اختلاط دو جزء پودری و مایع، میتوانید آن را با یک قلمو و یا غلطک رنگرزی بر روی سطوح مورد نظر اجرا نمایید. جهت اطلاع از دستور مصرف دقیق محصول به کاتالوگ محصول مراجعه نمایید.

کاربردها: (آب­بندی تمام فضای تر ساختمان به جای استفاده از ایزوگام و قیرگونی)

#قیمت_عایق_رطوبتی_MCI در حدود کیلویی 88/500 ریال میباشد. و قیمت عایق رطوبتی الیافدار RCI در حدود کیلویی 89٫۵۰۰ ریال می­باشد. قیمت­های ارائه شده مربوط به خردادماه 1397 است، لذا برای اطلاع دقیق از قیمت به روز این محصول با شماره تلفن ۰۲۶۴۴۳۸۳۶۴۲ واحد بازرگانی و فروش شرکت فرازپایه تماس حاصل فرمایید.

#بسته_­بندی_عایق_رطوبتی: بسته یندی های معمول عایق رطوبتی MCI ، بسته بندی ۱۲ کیلویی میباشد.

#میزان مصرف_ عایق_رطوبتی: برای اجرای دو دست از این عایق رطوبتی با ضخامت در حدود ۲ میلی متر تقریبا 1/5 کیلوگرم در هر مترمربع عایق رطوبتی مصرف می­شود.

نوع الیافدار این عایق رطوبتی با کد تجاری RCI می­باشد که با داشتن الیاف پلی پروپیلن دارای مقاومت کششی بیشتری نسبت به عایق رطوبتی MCI میباشد. معمولا عایق رطوبتی الیافدار RCI را جهت آب بندی پشت بام، آب بندی روف گاردن، آب بندی فلاورباکس ها و آب بندی مخازن آب و استخرها پیشنهاد میدهند.

پودر بندکشی آب بندی MCM

پودر بندکشی آب بندی MCM

#پودر_بندکشی_آب_بند MCM تک جزیی پایه پودری میباشد. این محصول علاوه بر داشتن مواد پایه سیمانی حاوی نانوذرات آب­بند، پلیمرهای چسباننده و فیلرهای معدنی میباشد. در مواردی که کف سرویس بهداشتی به دلیل اشکال در بند بین کاشیها دچار نشتی باشد، میتوانید جهت ترمیم و تصحیح بندکشی ها از این محصول استفاده نمایید. همچنین جهت بندکشی بند کاشیهای استخرها نیز استفاده از پودر بندکشی آب بند توصیه میشود.

کاربرد پودر بندکشی آب­بند MCM

 • آب­بندی سرویس­های بهداشتی بدون تخریب

روش استفاده: پودر بندکشی آب بند را کافیست با آب مخلوط نموده و خمیر حاصل شده را جهت بندکشی کاشیها و ماهیچه کشی کنجها بر اساس دستور مصرف مندرج در کاتالوگ محصول اجرا نمایید.

بسته بندی پودر بندکشی: پودر بندکشی آب بند MCM در بسته بندی ۱، ۳٫۵ و ۱۰ کیلویی قابل ارائه میباشد.

قیمت پودر بندکشی آب بند MCM: بسته بندی ۱ کیلویی: ۴۵٫۰۰۰ ریال، بسته بندی ۳٫۵ کیلویی: ۱۳۰٫۰۰۰ ریال، بسته بندی ۱۰ کیلویی: ۲۵۰٫۰۰۰ ریال

قیمتهای ارائه شده مربوط به دی ماه ۱۳۹۶ میباشدلذا برای اطلاع دقیق از قیمت به روز این محصول با شماره تلفن ۰۲۶۴۴۳۸۳۶۴۲ واحد بازرگانی و فروش شرکت فرازپایه تماس حاصل فرمایید.

#عایق_رطوبتی_بی_رنگ یکی دیگر از محصولات آب بندی بوده که بر پایه رزین های اپوکسی تولید شده است. این عایق رطوبتی دو  جزیی، مایع و بی رنگ میباشد . از این عایق رطوبتی میتوانید جهت آب بندی کف سرویسهای بهداشتی بدون نیاز به تخریب استفاده نمایید. دستور مصرف این ماده را در کاتالوگ این محصول ملاحظه نمایید.

کاربرد عایق بی­نگ X-Proof

 • آب­بندی سرویس­های بهداشتی بدون تخریب

میزان مصرف: هر یک کیلوگرم از این عایق رطوبتی جهت آب بندی ۸ تا ۱۰ مترمربع کافی میباشد.

بسته بندی: این عایق رطوبتی در بسته بندی ۱ کیلویی شامل دو جزء A و B قابل ارائه می باشد.

قیمت عایق رطوبتی بی رنگ Xproof: قیمت این عایق رطوبتی هر کیلو ۳۹۰٫۰۰۰ ریال میباشد.

قیمتهای ارائه شده مربوط به دی ماه ۱۳۹۶ میباشدلذا برای اطلاع دقیق از قیمت به روز این محصول با شماره تلفن ۰۲۶۴۴۳۸۳۶۴۲ واحد بازرگانی و فروش شرکت فرازپایه تماس حاصل فرمایید.

#ملات_آب_بند_الیافدار با کد تجاری RCM یک ملات آماده پایه سیمانی است که میتوانید جهت نرمه کشی سطوح سیمانی و بتنی و ترمیم و پر نمودن ترکها و همچنین ماهیچه کشی کنجهای مخازن آب و استخرها استفاده نمایید.

کاربرد ملات آب­بند الیافدار RCM:

 • نرمه­ کشی دیوارهای سیمانکاری شده
 • ماهیچه­ کشی کنجهای مخازن آب و استخرها
 • ترمیم و پرنمودن ترک­های بتن

دستور مصرف ملات آب بند الیافدار را در کاتالوگ ملاحظه نمایید.

بسته بندی: ملات آب بند الیافدار RCM در بسته بندی ۱۰ و  ۱۵ کیلوگرمی قایل ارائه میباشد.

قیمت ملات آب بند الیافدار: قیمت هر کیلوگرم این ملات آب بند ۲۶٫۵۰۰ ریال میباشد.

قیمتهای ارائه شده مربوط به دی ماه ۱۳۹۶ میباشدلذا برای اطلاع دقیق از قیمت به روز این محصول با شماره تلفن ۰۲۶۴۴۳۸۳۶۴۲ واحد بازرگانی و فروش شرکت فرازپایه تماس حاصل فرمایید.

یکی دیگر از محصولات آب بندی  چسب بتن آب بند است. #چسب_بتن_آب_بند MCP بر پایه رزینهای استایرن اکریلیک تولید شده است. در تولید این چسب بتن آب بند علاوه بر رزینهای ذکر شده از نانوذرات آب­بند نیز استفاده شده است. لذا استفاده از این چسب آب بند نانو میتواند به بهبود خواص آب بندی ملاتهای پایه سیمانی و بتن کمک نماید. ساختار این چسب مشابه چسبهای آب بندی موجود در بازار ساختمان میباشد. در برخی موارد استفاده از این چسبهای آب بندی در ملاتهای سیمانی جهت نصب کاشی و سرامیک کاربرد دارد.

موارد کاربرد چسب بتن آب­بند Super MCP:

 • اتصال بتن قدیم به بتن جدید
 • تهیه ملات‌های آب‌بند جهت سیمانکاری دیواره استخر و دیوارهای بارانگیر
 • تقویت چسبندگی انواع ملات برای نصب سنگ، کاشی و سرامیک
 • ساخت ملات‌های ترمیمی و آب‌بند

بسته بندی چسب بتن آب بند: چسب بتن آب بند در بسته بندی ۵ و ۱۰ کیلویی قابل ارائه میباشد.

قیمت چسب بتن آب بند:  قیمت گالن ۵ کیلویی: ۴۷۷٫۵۰۰ ریال و قیمت گالن ۱۰ کیلویی: ۸۷۵٫۰۰۰ ریال

قیمتهای ارائه شده مربوط به دی ماه ۱۳۹۶ میباشد. لذا برای اطلاع دقیق از قیمت به روز این محصول با شماره تلفن ۰۲۶۴۴۳۸۳۶۴۲ واحد بازرگانی و فروش شرکت فرازپایه تماس حاصل فرمایید.

به گفتگو بپیوندید 11 دیدگاه

 • خسته نباشید مرسی به خاطر این مطلب مفید

  • IT_Team گفت:

   خوشحال خواهیم شد در صورت داشتن هرگونه سوالی در خصوص آب بندی ساختمان با واحد پشتیبانی فنی شرکت به شماره ی 09393261300 تماس حاصل فرمایید.

   • بدرى پور گفت:

    باسلام ودرودبرشما :
    من مى خواهم دیوار باغچه اى درحیاط را که
    فعلا به عمق ١/۵مترخاکبردارى شده را
    کاملاًعایقکارى کنم
    (یکطرف باغچه مشرف به پى ودیوار ساختمان
    ویکطرف دیگه مشرف به ی دیوار نماکارى شده
    درعمق باغچه میباشد)
    لطفاً راهنمایی بفرمائید
    نوع عایق قیمت وهمچنین ازکجا دراصفهان باید
    تهیه کنم . سپاسگزارم

    • farazpaye گفت:

     سلام جناب بدری پور
     عایق نانوپلیمری RCI جهت پوشش این دیوار مناسب است. برای سفارش خرید عایق رطوبتی و اطلاعات تکمیلی در خصوص قیمت عایق رطوبتی و مشخصات فنی و نحوه ی اجرای عایق رطوبتی میتوانید با همکاران ما در دفتر فروش کرج تماس حاصل فرمایید.
     ۰۲۶۳۳۳۵۲۴۲۳ داخلی ۲

 • seoarzan گفت:

  تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو
  بهترین سایت ها هستید.

  • IT_Team گفت:

   سلام بر شما
   از حسن نظر شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن توصیه هایی در زمینه بهبود سایت با همکارانمان در واحد IT با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
   09123680107
   با احترام

 • شایان گفت:

  سلام ، من میخوام دیوار نمای ساختمانم واقع در شمال که در معرض باران است رو رنگ ضد آب بزنم ، نمای سیمان سفید است که حدود ۱۲ سال قبل رنگ ضد آب زده بودم و حالا نیاز تجدید و ترمیم دارد، که در سایتها به دنبال تولید کننده ایرانی میگشتم و با شما آشنا شدم لطفا راهنمایی و قیمت را اعلام بفرمایید،سپاس

 • شیما سلیمانی گفت:

  بسیار عالی

 • محسن شبانی گفت:

  با سلام و عرض ادب
  خسته نباشید
  لطفا جهت جلوگیری از ورود آب باران ار نمای ساختمان (سنگ تراورتن) به داخل راهنمایی و پیشنهاد لازم معمول فرمایید . ممنونم

  • farazpaye گفت:

   جناب شبانی عزیز سلام
   برای جلوگیری از ورود باران ار نمای ساختمان میتوانید از دو محصول زیر برای نما استفاده نمایید:
   – محافظ نمای نانوپروف Nanoproof 328 یک محصول بی رنگ بر پایه نانوذرات سیلیکونی میباشد که میتوانید مشخصات فنی آن در اینجا ملاحظه فرمایید.
   – همچنین پرایمر آببندی Faraflex که یک محصول بر پایه رزینهای اکریلیک میباشد و با ایجاد یک غشای شفاف ۲۰ تا ۳۰۰ میکرونی آب بند موجب جلوگیری از ورود نم و رطوبت به داخل نمای ساختمان خواهد شد. مشخصات فنی این محصول را هم میتوانید در اینجا ملاحظه فرمایید.
   در ضمن بسیار خوشحال خواهیم شد در صورت داشتن هرگونه سوالی با ما تماس بگیرین.

نظر بدهید