به درستی محصول به سبد شما اضافه گریده است

سوالات متداول در خصوص استفاده از پرایمر آببندی Fara Flex

پرایمر آببندی

سولات متداول در خصوص پرایمر آببندی Fara Flex

از پرایمرآببندی Fara Flex اغلب برای آب بندی چه سطوحی استفاده می شود؟

از پرایمر آببندی Fara Flex بیشتر جهت آب بندی و عایقکاری پشت بام های موزاییک شده و سنگفرش شده استفاده می شود.

چرا از پرایمر آببندی Fara Flex برای آب بندی پشت بام های موزاییک شده یا سنگفرش شده استفاده می شود؟

زیرا پس از اجرا،پرایمر آببندی Fara Flex بی رنگ می شود و اجرای آن سریع می باشد و قیمت تمام شده پرایمر آب بندی Fara Flex در مقایسه با ایزوگام و سایر عایق های رطوبتی مقرون به صرفه تر بوده ولیکن دوام آن در حدود ۳،۴ سال می باشد و احتمال دارد پس از چند سال نیاز به تمدید مجدد داشته باشد.

چرا طول عمر پرایمر آب بندی Fara Flex زیاد نیست؟

از آنجایی که ضخامت ایجاد شده توسط پرایمرهای آببندی نظیر Fara Flex ضخامت کمی بوده و در حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ میکرون ضخامت روی سطح ایجاد می کند به همین دلیل بعد از یک بازه ۳ الی ۴ساله به دلیل در تماس بودن با شرایط جوی نیاز به تمدید خواهد داشت.

آیا برای پشت بام های موزاییک شده از آب بند پلیمری MCI هم میتوان استفاده نمود؟

از آببند پلیمری MCI هم می توان جهت آب بندی سطوح موزاییک شده استفاده نمود به طور کلی آببند پلیمری MCI به همراه سوپرتیشو که در میان دو دست عایق قرار می گیرد یکی از گزینه های مناسب جهت آب بندی سطوح موزاییک شده می باشد لذا تفاوت اجرای آب بند پلیمری MCI با پرایمر آب بندی Fara Flex در طول عمر بیشتر آب بند پلیمری MCI و در رنگی بودن آن می باشد که برعکس پرایمر آب بندی Fara Flex که بی رنگ بوده و سطح زیرین نمایان می ماند در اجرای آب بند پلیمری MCI سطح موزاییک با این عایق رطوبتی پوشیده شده و رنگ عایق پلیمری MCI را به خود می گیرد.

آیا قیمت تمام شده پرایمر آب بندی Fara Flex در مقایسه با قیمت ایزوگام یا قیمت آببند پلیمری مناسب تر است؟

به طور کلی در آب بندی بام های موزاییک شده اگر هدف از آببندی سطح به صورت موقت برای یک دوره ۳ الی ۴ ساله باشد،استفاده از پرایمر آببندی Fara Flex در مقایسه با قیمت ایزوگام و یا قیمت آب بند پلیمری MCI مقرون به صرفه تر خواهد بود.

میزان مصرف پرایمر آب بندی Fara Flex چقدر می باشد؟

۱ کیلوگرم از پرایمر آببندی Fara Flex برای آببندی ۵ الی ۷ مترمربع از سطح کافی است که البته بستگی به جنس سنگ سطح هم دارد.

پوشش نانو آب بند Nano Flex چیست و به چه علتی اجرا می شود؟

پوشش نانو آببند Nano Flex پوششی بی رنگ و بدون چسبندگی است که در واقع تکمیل کننده می باشد و به تنهایی کاربرد ندارد (Top coat) ،به این دلیل که پرایمر آببندی Fara Flex چسبنده می باشد و در جایی که رفت و آمد وجود دارد ممکن است مشکل ایجاد نماید در روی آن یک لایه پوشش نانو آببند Nano Flex اجرا می شود.

آیا پرایمر آب بندی Fara Flex خاصیت پرکنندگی دارد؟

خیر بنابراین باید قبل از اجرای پرایمر آب بندی مذکور با یک ملات خمیری مناسب پر کننده مانند ترمیم کننده الیاف دار RCM خلل و فرج هایی که در بین موزاییک ها وجود دارد ترمیم شود.

برای بام های موزاییک شده باید دقت شود که قبل از اجرای پرایمر آب بندی Fara Flex یا آببند پلیمری MCI ، ماهیچه کشی دور بام (محل اتصال دیواره جان پناه و کف بام) انجام شود و اتصال موزاییک هایی که دچار افت و چسبندگی شده اند نیز تصحیح شود.

آیا قبل از اجرای پرایمر آب بندی Fara Flex سطح زیر کار باید خشک باشد؟

خیر وجود کمی رطوبت در سطح قبل از اجرای پرایمر آببندی Fara Flex مشکلی در اجرای پرایمر ایجاد نمی کند پس بهتر است قبل از اجرای پرایمر مذکور سطح زیر کار کمی نمور باشد.

نظر بدهید